Shop Mobile More Submit  Join Login
×
Details

Submitted on
May 15, 2013
Image Size
1.4 MB
Resolution
1024×1080
Submitted with
Sta.sh
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
764
Favourites
43 (who?)
Comments
169
×
DW: Tora Varulv by MalyTraktorek DW: Tora Varulv by MalyTraktorek
I just thought it will be fun to join one of the Polish RPG group :P

:bulletgreen: Imie i nazwisko: Tora Varullv
:bulletgreen: Wiek: 20
:bulletgreen:: Rasa: Wilkołak
:bulletgreen: Wzrost: 163 cm
:bulletgreen: Grupa krwi: 0rh+
:bulletgreen: Waga: 52kg
:bulletgreen: Typ Energii: Trucizna
:bulletgreen: Umiejętności: Potrafi wprowadzić (poprzez ukąszenie) truciznędo krwi która to wywołuje paraliżujący ból oraz niekontrolowane skórcze mięśni. Efekty jednak mijają dość szybko i następnego dnia po bólu nie ma już śladu.
Używana broń: Włócznia, bardziej jednak ufa własnym pazurom.
Grupa: Shapeshifters, Bojownicy

:bulletgreen: Lubi:
PIWO
Czytać
Deszcz
Jeść dużo mięcha
Pająki
Zwierzęta
Lenić się
Dużo się śmiać z rzeczy których prawie nikt nie rozumie.

:bulletgreen: Nie lubi:
Wstawać rano
Sprzątać
Uczyć się zbyt długo
Kiedy ktoś się z niej nabija
Kłamstw

:bulletgreen: Historia: Pochodzi z normalnej do bólu rodziny gdzie największymi problemami było kto pozmywa po kolacji. Tora uważała że będzie wiodła normalne życie, płaciła podatki i głodowała na koniec miesiąca. Sytuacja uległa jednak zmianie kiedy to w swoje 18 urodziny zamiast jak przystało wkraczając w wiek dorosłości leżeć gdzieś na podłodze od zbyt dużej ilości "herbaty" Tora zmieniona w wielkiego potwora biegała nago (no dobra w "futrze") po lesie. Z początku trochę przestraszona szybko jednak zaakceptowała swoje "dziwactwo" tak jakby od dziecka wiedziała że coś jest z nią nie tak. Zaczęła też szukać innych podobnych sobie gdyż coraz trudniej było jej żyć wśród ludzi starając się za wszelką cenę by przez przypadek nie "pokazał" jej się ogon lub uszy. W związku z tym że wcześniej nie miała do czynienia z żadnymi zmiennokształtami każdy taki przypadek ją fascynuje, potrafi kogoś niespodziewanie z piskiem zachwytu złapać za uszy/ogon/skrzydła. Do akademii zwabiła ją właśnie różnorodność stworzeń tam uczęszczających i możliwość dumnego obnoszenia się z ogonem.

:bulletgreen: Charakter: Czasem nieco infantylna, ma ADHD, posiada abstrakcyjne poczucie humoru i potrafi być złośliwa. Ma swoje humorki ale jest również lojalna wobec swoich przyjaciół, można by powiedzieć wierna jak pies :P Żartuje że swoje dziwne zdolności ma od pająków które uwielbia. Zawsze zabiera ze sobą małe zoo pełne różnych robali i paskud. Na zewnątrz pogodna ale zdarza jej się popadać w depresje a wtedy jest podatna na niekontrolowaną zmianę postaci. W skrajnych przypadkach jej wilkołacza część wpada w szał z którego trudno ją wyprowadzić.

:bulletgreen: Cele:
Odnaleźć się w otaczającym ją świecie
Poznać kogoś kogo nie będziie musiała się bać że któregoś dnia zacznie do niej strzelać srebrnymi kulami
Skorzystać z możliwości studiowania "czegoś dziwnego"
Add a Comment:
 
:iconmargaret-lupin:
Margaret-Lupin Featured By Owner Nov 16, 2013  Hobbyist Traditional Artist
Zaczepie mam nadzieje ,że mogę XDDDDD

Pumpkin wracała właśnie z pobliskiego lasu gdy na jego obrzeżach zobaczyła rudowłosą dziewczynę z wilczymi uszami i ogonem. Juz ją kiedyś widziała na korytarzach zamku w końcu należała razem z nią do grupy Bojowników ale jakoś nie miała odwagi do niej zagadać . W końcu jednak zdobyła się na odwagę  i podeszła do dziewczyny .- Prze..przepraszam..- Zaczęła niepewnie - Ty jesteś Tora..tak?
Reply
:iconmizuchii:
mizuchii Featured By Owner Jun 26, 2013
Wyglada taka spoko i badass zarazem xD!
Pieknie narysowana *///*
Reply
:iconmalytraktorek:
MalyTraktorek Featured By Owner Jul 8, 2013
Dzięki :3
Reply
:iconmalytraktorek:
MalyTraktorek Featured By Owner Jul 8, 2013
Dziękuję :3
Reply
:iconkarbor:
karbor Featured By Owner May 31, 2013  Hobbyist Digital Artist
Ha! Wiedziałam, że gdzieś już widziałam, że należysz do DW. Świetna pracka! Aż przyciąga wzrok wśród innych kart postaci.

Vanity: *spacerowała po ogrodzie, gdy wtem ujrzała rudowłosą dziewczynę z wilczymi uszami. Była to kolejna osoba w szkole ze zwierzęcymi narządami, a Vanity poczuła, że zaczyna mieć słabość do fuerkowych akcentów. Przechodząc obok dziewczyny uśmiechnęła się serdecznie, lekko ukazując zęby.*
Reply
:iconmalytraktorek:
MalyTraktorek Featured By Owner Jun 3, 2013
Dzięki :3

Tora: *zastrzygła uszami po czym uśmiechnęła się szeroko* Heeej *macha jej energicznie ręką i mimowolnie zamiata ogonem jak szczęśliwy szczeniak*
Reply
:iconkarbor:
karbor Featured By Owner Jun 4, 2013  Hobbyist Digital Artist
Vanity: *zatrzymuje się i również odpowiada machając ręką na powitanie* Cześć! *uśmiechnęła się jeszcze szerzej* Jakie masz śliczne uszy! *przechyliła głowę na bok i chwilkę się jej przyglądała z zafascynowaniem .* Mam na imię Vanity, a ty?
Reply
:iconmalytraktorek:
MalyTraktorek Featured By Owner Jun 4, 2013
Tora: *wyraźnie spodobało jej się że ktoś chwali jej uszy* Dbam o futerko co by było miękkie *głaszcze z dumą swój ogon* Jestem Tora
Reply
:iconkarbor:
karbor Featured By Owner Jul 31, 2013  Hobbyist Digital Artist
Vanity: Miło mi cię poznać! hm... Mogłabym Cię pogłaskać? *zapytała z dozą nieśmiałości, ale po chwili na jej twarz wypłynął szeroki uśmiech*
Reply
:iconchiroyakushi:
chiroyakushi Featured By Owner May 25, 2013  Hobbyist Filmographer
[link]
zadanko dla Shapeshiftersˇw, jakby co :3
Reply
Add a Comment: